Přemýšlíte, že si pořídíte produkt AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml?

AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml
Kde koupit:
obchody AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml
Český návod:
návod AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml

Pouze pro venkovní použití. Kombinace dvou účinných látek způsobí tak, že při zásahu je hmyz paralyzován, a poté usmrcen. Přípravek je zabalen v aerosolu pod vysokým tlakem umožňujícím silný a přesný postřik (až do 7 metrů), to umožňuje zůstat během ošetření v bezpečné vzdálenosti. Aplikace postřikem na samotný hmyz nebo postřikem do hnízd (pro likvidaci hnízda). Při aplikaci dodržujte vzdálenost 2-3 metry a stříkejte přímo na hnízdo. Je vhodné provádět postřik večer nebo časně ráno, protože v tuto dobu se hmyz zdržuje v hnízdě nebo u něho. Hmyz je okamžitě zahuben a po pár hodinách není zjevná žádná aktivita = hnízdo je zničené. Nestříkejte proti větru. Účinná látka: permethrin a d-tetramethrin. (Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: