Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Air Wick Fresh matic automatický strojek + náplň vůně svěžího prádla 250 ml a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Air Wick Fresh matic automatický strojek + náplň vůně svěžího prádla 250 ml před vámi? Pak čtěte dále.

Air Wick Fresh matic automatický strojek + náplň vůně svěžího prádla 250 ml popis

Automatický osvěžovač vzduchu s náplní – sám provoní Váš domov a vy si můžete užívat nonstop svěžest.
 
Návod k použití: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení"OFF". Před zapnutím, difuzér natočte směrem od Vaší tváře. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně. Určete místo, kam difuzér umístíte. Minimálně do výšky 2 metry od podlahy. V průběhu fungování nestrkejte prsty nebo jiné předměty do mechanizmu.

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zamezte styku s očima. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Specifická rizikovost: Extrémně hořlavý.
 
Výška: 207, Šířka: 94, Hloubka:86
 
Rozměry balení: 250ml
 
Hrubá hmotnost: 504

Výrobce: Air Wick
Obvyklá cena: 141.25