Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A?

Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A
Kde koupit:
obchody Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A
Kompletní specifikace:
popis Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A
Český návod:
návod Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A

Je rychlejší a výkonnější než předtím, přitom podstatně tenčí a lehčí. Má vůbec nejjasnější, nejbarevnější displej ze všech přenosných Maců. Nový MacBook Pro vychází z převratných nápadů. A jen čeká na ty tvoje.

Nepřekonatelný v každém oboru.
Nový MacBook Pro posouvá notebook na úplně novou úroveň výkonu a přenosnosti. Ať tě tvoje nápady povedou kamkoli, díky špičkové grafice, vysoce výkonnému procesoru Intel Kaby Lake a nejmodernějšímu úložišti se tam dostaneš rychleji než kdy předtím.

Vůbec nejjasnější, nejbarevnější displej na přenosném Macu.
Displej nového MacBooku Pro je nejlepší, jaký se kdy na přenosném Macu objevil. Má jasnější LED podsvícení a vyšší kontrastní poměr, což znamená temnější podání černé a svítivější tóny bílé. Díky pixelům s větší clonou a variabilní… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: