Přemýšlíte, že si pořídíte produkt ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka?

ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka
Kde koupit:
obchody ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka
Kompletní specifikace:
popis ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka
Český návod:
návod ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka

Arcadia Parrot PRO Compact je ideálním řešením pro chovatele menšího počtu ptáků, kdy nepotřebujeme osvětlovat velké voliéry. Každý, i jednotlivě doma chovaný papoušek či jiný opeřený člen domácnosti by měl mít možnost slunit se stejně, jako v přírodě. Parrot PRO Compact je ihned připraven k použití, stačí zapojit do sítě el. vedení. Doporučujeme jeho zavěšení nad klec s ptáky, vhodnou možností je použití stojanu Arcadia (není součástí balení) – viz. instruktážní video.
Pokud se rozhodnete používat kompaktní žárovky Arcadia, zakrátko rozeznáte změny v chování Vašich ptáků, zvýší se jejich apetit, ptáci budou vypadat zdravěji a zobrazí se v těch nejkrásnějších barvách. Arcadia Parrot PRO Compact také zlepšuje výsledky v odchovech mláďat.

produkuje excelentní přírodní zbarvení peří
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: