Přemýšlíte, že si pořídíte produkt ARIE AP20 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARIE AP20 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

ARIE AP20 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu ARIE AP20 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARIE AP20 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARIE AP20?

ARIE AP20 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARIE AP20
Kde koupit:
obchody ARIE AP20
Kompletní specifikace:
popis ARIE AP20
Český návod:
návod ARIE AP20

Odvlhčovač vzduchu ARIE AP20 s odvlhčovacím výkonem až 20 litrů za 24 hodin Vás zaujme nejen svými vlastnostmi a funkcemi, ale především svým atraktivním vzhledem, díky kterému se nebudete muset za odvlhčovač stydět. Design odvlhčovače z něj dělá doplněk Vaší domácnosti.

ARIE AP20 má digitální LED displej, který zobrazuje aktuální teplotu a vlhkosti v místnosti. Předností je možnost použití časovače, a to jak na zapnutí, tak i vypnutí činnosti přístroje. LED indikátory upozorňují na plnou nádržku na kondenzát, zvolenou rychlost ventilátoru a zapnutí přístroje. Navíc přístroj umí ionizovat výstupní vzduch, který má kladný vliv na lidský organismus. ARIE AP20 disponuje také automatickou lamelou. Tato lamela se automaticky otevře při… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: