Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Artdeco perleťové oční stíny 90 Pearly Antique Purple a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Artdeco perleťové oční stíny 90 Pearly Antique Purple před vámi? Pak čtěte dále.

Artdeco perleťové oční stíny 90 Pearly Antique Purple popis

Artdeco perleťové oční stíny vás okouzlí jasnými zářivými barvami s perleťovým odleskem. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší a na očním víčku vydrží nekonečně dlouho. Mícháním odstínů lze snadno dosáhnout líčení na profesionální úrovni. Barvy pro každý tón pleti a odstín očí, nanášejte štětečkem nebo aplikátorem.
Není testováno na zvířatech.
Obsah: 0,8 g
Vytvořte si vlastní magnetický box a buďte sama sobě vizážistkou! Dekorativní kosmetika Artdeco je známá takzvaným mozaikovým systémem, díky kterému si můžete poskládat paletky podle svých přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů. Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny – to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

Výrobce: Artdeco
Obvyklá cena: 148.51