Přemýšlíte, že si pořídíte produkt AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg?

AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg
Kde koupit:
obchody AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg
Kompletní specifikace:
popis AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg
Český návod:
návod AVICENTRA slunečnice žíhaná 1kg

Doplňkové krmivo pro ptáky, vhodné pro sýkorky k zimnímu přikrmování nebo pro exoty.
Slunečnicová semínka jsou jedním z nejlepších zdrojů vitamínů, zejména vitaminu E, A, B. Dále jsou slunečnicová semínka plná zinku, selenu a železa. Tato semínka jsou vůbec nejlepším plnohodnotným zdrojem vitaminu E, který je z větší části tvořen alfa-tokoferolem, a to jeho biologicky nejaktivnější formou. Díky vysokému obsahu vitamínu B6 je zlepšena kvalita peří a je zvýšen jeho lesk. Vitamín B6 také zamezuje nepříjemnému plstnatění srsti. Slunečnici můžeme dávat samostatně, přidat do krmiva nebo podávat i jako pamlsek.
Obsah: 1 kg
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: