Přemýšlíte, že si pořídíte produkt AZURO Chlor šok G, 3 kg recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AZURO Chlor šok G, 3 kg recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

AZURO Chlor šok G, 3 kg recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu AZURO Chlor šok G, 3 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AZURO Chlor šok G, 3 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AZURO Chlor šok G, 3 kg?

AZURO Chlor šok G, 3 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AZURO Chlor šok G, 3 kg
Kde koupit:
obchody AZURO Chlor šok G, 3 kg
Kompletní specifikace:
popis AZURO Chlor šok G, 3 kg
Český návod:
návod AZURO Chlor šok G, 3 kg

Přípravek pro úpravu bazénové vody chlorováním.
Granulát slouží jako dezinfekční, protiporostový a antimikrobiální prostředek pro celosezónní údržbu a provoz otevřených nebo krytých bazénů, a to hlavně pro jednorázovou tedy šokovou úpravu silně znečištěných bazénů. Likviduje řasy, houby, plísně, baktérie a viry. Při rozpouštění ve vodě dojde k prudkému zvýšení koncentrace chloru, která ničí většinu běžných druhů řas, účinkuje také na bakterie a viry.
Přípravek umožňuje bezpečné, vysoké a velmi rychlé zachlorování bazénu, potřebné pro šokové ošetření vody znečištěné nárůstem řas.

Použití: Po napuštění bazénu před prvním chlorováním upravte hodnotu pH vody v bazénu na 7,2 – 7,6 a pak přidejte potřebnou dávku tohoto přípravku. Jako první dávku použijte cca 100 g (100g je asi 100ml)… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: