Přemýšlíte, že si pořídíte produkt B & F vodítko předváděcí šňůrka recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F vodítko předváděcí šňůrka recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

B & F vodítko předváděcí šňůrka recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu B & F vodítko předváděcí šňůrka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F vodítko předváděcí šňůrka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F vodítko předváděcí šňůrka?

B & F vodítko předváděcí šňůrka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F vodítko předváděcí šňůrka
Kde koupit:
obchody B & F vodítko předváděcí šňůrka
Kompletní specifikace:
popis B & F vodítko předváděcí šňůrka
Český návod:
návod B & F vodítko předváděcí šňůrka

Předváděcí vodítko pro psy ze žluté kulaté nylonové šňůry je vodítko + obojek v jednom. Jeden konec předváděcího vodítka tvoří smyčka pro držení vodítka a druhý konec má seřiditelnou ohlávkovou smyčku na krk psa. Po nasazení ohlávkové smyčky na krk psa posuneme kovovou trubičku (posuvné šoupátko) na požadovaný průměr. Nad krční smyčkou je vloženo otočné kování (obrtlík), které brání překroucení vodítka. Konce šňůry jsou pevně spojeny zatavením.
Celková délka vodítka 122 cm.
Průměr šňůry 3 mm. 
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: