Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml?

Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml
Kde koupit:
obchody Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml
Český návod:
návod Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml

Vysoce účinný přípravek proti ŠTĚNICÍM A BLECHÁM zaručuje dlouhotrvající účinek pomocí regulátoru růstu hmyzu. Přípravek účinkuje dotykem. Aplikuje se cíleně na cestičky, úkryty hmyzu nebo do míst výskytu hmyzu.

Při hubení štěnic: aplikujte na rohy matrací, okolo postele, nábytek atd. Aplikujte také podél stěn nebo lišt okolo podlahy.
Při hubení blech: aplikujte zejména na podlahu a otvory v ní, případně na stěny.
Balení: láhev s rozprašovačem 500ml

Upozornění
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: