Přemýšlíte, že si pořídíte produkt BETOWA NOVUS recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BETOWA NOVUS recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

BETOWA NOVUS recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu BETOWA NOVUS a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BETOWA NOVUS před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BETOWA NOVUS?

BETOWA NOVUS důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BETOWA NOVUS
Kde koupit:
obchody BETOWA NOVUS
Kompletní specifikace:
popis BETOWA NOVUS
Český návod:
návod BETOWA NOVUS

Zahradní krb BETOWA NOVUS
Přednosti zahradních krbů Betowa: dekorativní alternativa k přenosným grilům vysoká kvalita použitých materiálů velká odolnost proti žáru (prostor ohniště vyroben za speciálního tepelně odolného betonu) ergonometrická grilovací výška zajišťující komfortní použití grilovací rošt je standardní součástí vybavení krbu
Zahradní krby Betowa jsou určeny pro použití ve volném prostoru zahrady. Tyto zahradní krby jsou vyrobeny z betonu, odolného proti povětrnosti a mrazu a vyznačují se dobrou funkčností a bezpečností.
Jednotlivé betonové prvky krbu se jednoduše složí dle přiloženého návodu na montáž a obsluhu. Šedé betonové díly mohou být zkrášleny vhodnou venkovní barvou nebo tenkovrstvou omítkou dle vlastního výběru. Životnost probarvených betonových dílů je možno… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: