Přemýšlíte, že si pořídíte produkt BML cShot1 4K recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BML cShot1 4K recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

BML cShot1 4K recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu BML cShot1 4K a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BML cShot1 4K před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BML cShot1 4K?

BML cShot1 4K důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BML cShot1 4K
Kde koupit:
obchody BML cShot1 4K
Kompletní specifikace:
popis BML cShot1 4K
Český návod:
návod BML cShot1 4K

cShot1 – Špičková odolná akční kamera

BML cShot1 je ideální outdoorová akční kamera pro profesionální i amatérské použití. Nabízí vynikající kvalitu záznamu v rozlišení až 4K a nekompromisní funkční výbavu. Množství příslušenství v základním balení včetně odolného pouzdra až do 30 m hloubky umožní kameře BML vyniknout v jakkoli obtížné situaci. Díky vestavěnému 2″ LCD displeji, chytrým režimům a přehlednému menu v češtině budete mít nad záznamem vždy absolutní kontrolu.

Nativní 2.7K rozlišení a až 120 fps

Ověřený senzor Sony spolu s další moderní výbavou poskytuje detailní záznam ve vysokém nativním rozlišení 2,7K při 30 snímcích za vteřinu bez jakékoli ztráty kvality. Vysoká snímková frekvence je základní předpoklad pro vytváření plynulých zpomalených záběrů, cShot1 proto… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: