Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg?

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg
Kde koupit:
obchody Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg
Kompletní specifikace:
popis Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg
Český návod:
návod Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg

Brit Care Junior Large Breed Lamb and Rice – Superprémiové krmivo pro štěňata – velká plemena

Hypoalergenní krmivo pro štěňata (3 měsíce – 2,5 roku) velkých a obřích plemen (25 kg a více). Vyvážené vysoce stravitelné superprémiové krmivo uzpůsobené zvláštním nárokům štěňat a mladých psů velkých a obřích plemen. Optimální poměr Ca a P přispívá k harmonickému vývoji kostry a kloubů a zabraňuje vzniku růstových problémů.

Brit Care Junior Large Breed je dokonale vyvážené vysoce stravitelné superprémiové krmivo uzpůsobené zvláštním nárokům štěňat a mladých psů velkých a obřích plemen. Správný obsah a optimální poměr Ca a P přispívá k harmonickému vývoji kostry a kloubů a zabraňuje vzniku růstových problémů.

Vhodné např. pro plemena: retriever, labrador, vlčák, belgický ovčák,… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: