Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg?

Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg
Kde koupit:
obchody Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg
Kompletní specifikace:
popis Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg
Český návod:
návod Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg

Přírodní ultra-bentonitové stelivo pro kočky Brit Fresh for Catss Excellent. Ultra bentonit se vyznačuje velmi jemnou strukturou vhodnou a příjemnou i pro citlivé kočičí tlapky (částice mají roměr pouze 0,5 – 2 mm). Navíc je bezprašný, pohltí 100 % tekutin a zachytí nepříjemné pachy. Dokonalé vstřebání a uzamčení vlhkosti uvnitř hrudek zabrání nežádoucímu množení bakterií. Bentonit je přírodní materiál a toto stelivo je tedy šetrné k přírodě.
Použitý materiál – ultra bentonit – zaručuje 100% absorpci tekutiny. Díky stabilnímu kompaktnímu hrudkování je spotřeba Brit Fresh ve srovnání s běžným kočičím stelivem nižší.
Brit Fresh for Cats Excellent je nástupcem bentonitového steliva Brit Ultra Fresh.
Balení: 10 kg
Upozornění: Obaly steliv při přepravě praskají. Z toho důvodu… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: