Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g?

Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g
Kde koupit:
obchody Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g
Kompletní specifikace:
popis Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g
Český návod:
návod Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80g

Popis Calibra Joy Lamb Stripes 80g
Měkké a šťavnaté pochoutky pro vašeho psa, které se hodí ke každodenním vzájemným dobrodružstvím. Calibra Joy je řada pamlsků vyráběná pouze z přírodních surovin bez chemických konzervantů. Váš pes je bude milovat.
Doplňkové krmivo pro psy z jehněčího masa, které má vysokou dietetickou hodnotu, je proto vhodné i pro velmi citlivé psy.

Doporučené dávkování: Podávejte jako odměnu,čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.
Složení: jehněčí maso
Obsah: 80 g

více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: