Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Cambridge Audio CXU recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cambridge Audio CXU recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Cambridge Audio CXU recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Cambridge Audio CXU a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cambridge Audio CXU před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cambridge Audio CXU?

Cambridge Audio CXU důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cambridge Audio CXU
Kde koupit:
obchody Cambridge Audio CXU
Kompletní specifikace:
popis Cambridge Audio CXU
Český návod:
návod Cambridge Audio CXU

Nejúspěšnější a největší britský výrobce audiotechniky, firma Cambridge Audio, uvádí na trh zcela novou řadou produktů s jednoduchým označením CX, u které se rozhodl přejít na zkrácený název Cambridge a lehce inovovat logo. Řada CX zahrnuje dva integrované zesilovače, CD mechaniku a síťový přehrávač.
Přístroje svou pozicí v portfoliu výrobce navazují na úspěšnou skupinu komponentů řady azur (s výjimkou nejvyšší osmičkové řady, která zůstává v nabídce Cambridge Audio nadále) a přináší výraznou inovaci vzhledu, který působí modernějším dojmem, než tradiční vizáž zavedených předchůdců. U nových zesilovačů řady CX se konstruktéři zaměřili na vylepšení digitální konektivity, proto dostaly do vínku podstatně lepší D/A převodníky, než měli jejich starší sourozenci, takže připojení digitálního… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: