Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS?

Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS
Kde koupit:
obchody Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS
Kompletní specifikace:
popis Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS
Český návod:
návod Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS

Plynový gril 4 Series Classic LS Plus 15kW Culinary, Campingaz 2000015644
Popis:
Kontaktní plynový gril se čtyřmi trubkovými hořáky z nerezu a postranním hořákem například pro přípravu omáček a příloh.
Grilovací plocha je rozdělená na litinový tál a rošt Culinary Modular pro snadnou přípravu pizzy, marinované drůbeže, paelly či asijských pokrmů na pánvi wok.
InstaClean™ systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce.
Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Obsahuje přední dvířka a úložný prostor včetně podpory lahve.
Elektronické zapalování. Vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání. 4 otočná kola. 2 boční stolky, z toho jeden sklopný.
Klíčové parametry:
Culinary Modular System
Zvyšte možnosti svého grilu a staňte se… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: