Přemýšlíte, že si pořídíte produkt CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška?

CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška
Kde koupit:
obchody CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška
Kompletní specifikace:
popis CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška
Český návod:
návod CASARREDO D60 dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX hruška

Dolní skříňka dvojdvéřová NORA de LUX vyrobená z kvalitního LTD. Korpus, sokl i dvířka jsou v barvě hruška ohraněné páskou v barvě javor. Skříňka neobsahuje pracovní desku. Rozměry skříňky – šířka 60 cm, výška 82 cm, hloubka 44 cm. Úchyty jsou z plastu. V naší nabídce naleznete další výběr skříněk k sestavení celé kuchyně.
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: