Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Cladophora aegagropila – Mechová koule recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cladophora aegagropila – Mechová koule recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Cladophora aegagropila – Mechová koule recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Cladophora aegagropila – Mechová koule a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cladophora aegagropila – Mechová koule před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cladophora aegagropila – Mechová koule?

Cladophora aegagropila – Mechová koule důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cladophora aegagropila – Mechová koule
Kde koupit:
obchody Cladophora aegagropila – Mechová koule
Kompletní specifikace:
popis Cladophora aegagropila – Mechová koule
Český návod:
návod Cladophora aegagropila – Mechová koule

Řasokoule zelená je velmi netradiční rostlina připomínající mech. Jedná se však o vlasovité zelené řasy vyskytující se převážně v jezerech na severní polokouli. Největším nalezištěm jsou jezero Akan na japonském ostrově Hokkaidó a jezero Mývatn na Islandu. V původním prostředí má řasokoule tři formy. První je epifytická, v této podobě jí vyhovuje spíše zastíněné místo na kameni. Druhá forma jsou malé trsy vláken, které vytvářejí na dně jezer koberce. Poslední forma je kulovitá a pohybuje se spíše u hladiny. K životu potřebuje vstřebávat světlo ze všech stran, k čemuž jí napomáhá proudění vody. Tento pohyb rostlině dodává charakteristický kulovitý tvar a zároveň ji zbavuje nečistot. Přírůstek není nijak závratný, je to asi 5 mm za rok. Největší řasokoule žijí v jezeře Akan, kde dorůstají… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: