Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016?

Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016
Kde koupit:
obchody Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016
Kompletní specifikace:
popis Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016
Český návod:
návod Coleman Classic Awning Šedá/Světlá 2016

Univerzální a praktický přístřešek připojitelný nejen k většině rodinných stanů. Z jedné strany pevný díl, z druhé strany plachta s vypínacími lany. Zadní část AWNINGU jednoduše přehodíte přes vršek stanu a z obou stran ukotvíte, zadní část navíc vypnete pomocí šňůr. Nastavitelná výška a šířka dle potřeby. Přístřeškem lze operativně reagovat na konkrétní podmínky při kempování, vytvořit stíněné místo, chráněný prostor pro materiál, vyřešit problém při poškození stanu, krýt vchod do stanu před lijákem atd.
VYUŽITÍ:
U přístřešku rozhoduje výška stanu, ke kterému je přístřešek kotven. Ideální je vybrat stejně vysoký stan jako je přístřešek (cca 205 cm), např. RIDGELINE, není však problém připojit AWNING k jakémukoli stanu, autu, větvi stromu, kameni atd.
PARAMETRY:

Materiál: Polyester, 3… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: