Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Compass Leštička karoserie automobilu 07260 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Compass Leštička karoserie automobilu 07260 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Compass Leštička karoserie automobilu 07260 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Compass Leštička karoserie automobilu 07260 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Compass Leštička karoserie automobilu 07260 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Compass Leštička karoserie automobilu 07260?

Compass Leštička karoserie automobilu 07260 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Compass Leštička karoserie automobilu 07260
Kde koupit:
obchody Compass Leštička karoserie automobilu 07260
Kompletní specifikace:
popis Compass Leštička karoserie automobilu 07260
Český návod:
návod Compass Leštička karoserie automobilu 07260

Leštička karosérií usnadňuje leštění a ošetřování karosérií automobilů i jiných ploch, u kterých se takové zákroky provádějí. Napájení 220V, vyměnitelné leštící potahy kotouče pro nanášení i leštění. Součástí balení jsou i dva kryty (návleky) na leštičku.Návod k použití: 1) na leštící kotouč nasaďte leštící kryt (návlek) 2) na kryt leštícího kotouče naneste slabou vrstvu leštící pasty 3) přiložte leštičku na karoserii zbavenou nečistot a zapněte ji 4) leštičkou pohybujte po karosérii (používejte pouze mírný tlak) 5) před sejmutím z karoserie přístroj vždy nejprve vypněte 6) po vyleštění celé karoserie hrubým krytem jej sejměte a nasaďte kryt jemný 7) celou karoserii opět vyleštěte jemným krytem bez požití leštící pasty Technické údaje: – napájení 230V AC / 50Hz – příkon: 120 W – otáčky:… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: