Přemýšlíte, že si pořídíte produkt CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000?

CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000
Kde koupit:
obchody CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000
Kompletní specifikace:
popis CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000
Český návod:
návod CONCEPT PERFECT CLEAN CP2000

Síla kouzelné páry

Už Vás nebaví utrácet spoustu peněz za čisticí prostředky na úklid a používat chemické saponáty, které mohou ohrozit Vaše zdraví? Využijte téměř nadpřirozených účinků páry. Teplota nad 80 °C spolehlivě zahubí všechny domácí bakterie. V tomto měřítku je stostupňová pára nepřekonatelným vítězem. CP2000 širokým příslušenstvím a svou variabilitou nahradí nejen klasický ruční parní čistič, ale zastane i ruční vytírání.

Parní mop

Dokonale čisté podlahy bez kbelíku se špinavou vodou už nebudou jen snem. Jednoduše stačí naplnit 400ml nádržku vodou, připevnit textilní potah a do 30 vteřin si můžete páru snadno dávkovat pomocí rozprašovače. Nejen tvrdé podlahy, ale i koberec dokonale vyčistíte. Stačí nasadit na podlahovou hubici speciální kluzák a můžete začít. Pro… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: