Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Delikan Morče De Luxe 500g recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Delikan Morče De Luxe 500g recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Delikan Morče De Luxe 500g recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Delikan Morče De Luxe 500g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Delikan Morče De Luxe 500g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Delikan Morče De Luxe 500g?

Delikan Morče De Luxe 500g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Delikan Morče De Luxe 500g
Kde koupit:
obchody Delikan Morče De Luxe 500g
Kompletní specifikace:
popis Delikan Morče De Luxe 500g
Český návod:
návod Delikan Morče De Luxe 500g

Delikan Morče De Luxe jompletní krmivo pro morče ve formě granulí. Obsahuje všechny potřebné složky výživy k zajištění potřebného zdraví a kondice malých hlodavců chovaných v domácnosti.
Při zpracování krmiva bylo použito extrudace což podstatně zvýšilo chutnost a stravitelnost krmiva a současně přidáním celé řady doplňků, vitamínů a stopových prvků splňuje fyziologické potřeby hlodavců.

Způsob krmení Delikan Morče De Luxe: Krmivo se podává v suchém stavu v misce. Krmivo je možno obohatit zeleným krmivem, ovocem nebo okopaninami. Hlodavec musí mít možnost neomezeného přístupu k pitné vodě.
Složení Delikan Morče De Luxe: Obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, tuky a oleje, minerální látky, síran měďnatý, pentahydrát antioxidant –… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: