Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Dermacol paletka 24 očních stínů Bonbon č. I a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dermacol paletka 24 očních stínů Bonbon č. I před vámi? Pak čtěte dále.

Dermacol paletka 24 očních stínů Bonbon č. I popis

Paletka Dermacol Color Sensation Wet&Dry vás okouzlí 24 krásnými odstíny, které rozzáří váš pohled. Vyberte si z matných, perleťových i třpytivých barev, míchejte je a objevujte další a další kombinace! Stíny jsou díky pudrové konzistenci vhodné pro všechny typy pleti. Mají vysoký obsah minerálních pigmentů pro ještě krásnější barv. A také skvělou přilnavost – na víčku se neslévají.
Stíny je možné aplikovat za sucha i za mokra, podle toho, jakou chcete dát svému pohledu intenzitu. Suchá aplikace zaručí jemný sametový vzhled a hodí se spíše pro denní líčení. Při mokré aplikaci získáte výraznější barvy a lepší fixaci stínu. Přidaním jedné kapky vody můžete stíny použít také jako linku. Paletku oceníte, ať už se malujete do práce nebo na večírek, najdete v nich kombinaci vhodnou pro každou příležitost.
Bez parabenů, s hypoalergenní vůní balvníkového květu. Dermatologicky testováno.
Obsah: 24 x 0,5 g
 

Výrobce: Dermacol
Obvyklá cena: 948.51