Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Dermacol paletka 24 očních stínů Bonbon č. II a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dermacol paletka 24 očních stínů Bonbon č. II před vámi? Pak čtěte dále.

Dermacol paletka 24 očních stínů Bonbon č. II popis

Paletka Dermacol Color Sensation Wet&Dry vás okouzlí 24 krásnými odstíny, které rozzáří váš pohled. Vyberte si z matných, perleťových i třpytivých barev, míchejte je a objevujte další a další kombinace! Stíny jsou díky pudrové konzistenci vhodné pro všechny typy pleti. Mají vysoký obsah minerálních pigmentů pro ještě krásnější barv. A také skvělou přilnavost – na víčku se neslévají.
Stíny je možné aplikovat za sucha i za mokra, podle toho, jakou chcete dát svému pohledu intenzitu. Suchá aplikace zaručí jemný sametový vzhled a hodí se spíše pro denní líčení. Při mokré aplikaci získáte výraznější barvy a lepší fixaci stínu. Přidaním jedné kapky vody můžete stíny použít také jako linku. Paletku oceníte, ať už se malujete do práce nebo na večírek, najdete v nich kombinaci vhodnou pro každou příležitost.
Bez parabenů, s hypoalergenní vůní balvníkového květu. Dermatologicky testováno.
Obsah: 24 x 0,5 g

Výrobce: Dermacol
Obvyklá cena: 948.51