Přemýšlíte, že si pořídíte produkt DETTOL Náplň do bezdot. dávkovače mýdla Lesní plody 250 ml a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DETTOL Náplň do bezdot. dávkovače mýdla Lesní plody 250 ml před vámi? Pak čtěte dále.

DETTOL Náplň do bezdot. dávkovače mýdla Lesní plody 250 ml popis

Limitovaná edice náplně s vůní lesních plodů je určená pro bezdotykové dávkovače mýdla Dettol. Mýdlo obsahuje antibakteriální složku, která ničí 99,9% bakterií a virů a přitom pokožku nevysušuje.
Prostřednictvím vašich rukou se šíří velké množství bakterií, často nebezpečných, způsobujících nepříjemná onemocnění. Mytím obyčejným mýdlem se zdaleka všech nezbavíte, a proto přichází Dettol se svými antibakteriálními mýdly, které zlikvidují až 99,9 % bakterií, včetně takových strašáků jako jsou Salmonela, MRSA nebo E-coli. Náplň do bezdotykového dávkovače Dettol Lesní plody obsahuje kromě aktivních látek také hydratační složky pro lepší péči o vaše ruce a zanechává tak jejich pokožku jemnou a svěží.
– Tekuté antibakteriální mýdlo
– Likviduje až 99,9 % bakterií
– Ničí i Salmonelu, MRSA a E-coli
– S hydratačními složkami
– Zanechává ruce čisté a jemné
Návod na použití: Zkontrolujte, že uzávěr těsní, a otočením pumpičky ve směru hodinových ručiček jej otevřete. Dvojitým zmáčknutím pumpičky si naneste přípravek do dlaní. Mněte si ruce alespoň 30 sekund, aby byly zcela pokryty pěnou. Nezapomeňte na nehty a palce. Důkladně opláchněte vodou. Lahev nedoplňujte bez vypláchnutí. Dettol a symbol meče jsou ochranné známky.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.
Složení: aqua, ammonium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, glycerin, sodium chloride, cocamide mea, parfum, citric acid, salicylic acid, tetrasodium edta, hexyl cinnamal, benzyl salicylate, limonene, linalool, magnesium nitrate, geraniol, methylchloroisothiazolinone, magnesium chloride, methylisothiazolinone, ci 17200, ci 61570.

Výrobce: Dettol
Obvyklá cena: 61