Přemýšlíte, že si pořídíte produkt DILNA HAMMER Čmelín Mouse recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Čmelín Mouse recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

DILNA HAMMER Čmelín Mouse recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu DILNA HAMMER Čmelín Mouse a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Čmelín Mouse před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DILNA HAMMER Čmelín Mouse?

DILNA HAMMER Čmelín Mouse důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DILNA HAMMER Čmelín Mouse
Kde koupit:
obchody DILNA HAMMER Čmelín Mouse
Kompletní specifikace:
popis DILNA HAMMER Čmelín Mouse
Český návod:
návod DILNA HAMMER Čmelín Mouse

Nechte odpočinout i naše nejmenší zahradní pomocníky…
Jednoduše ten největší!
Hmyzí hotely vytvářejí skrýše pro prospěšný hmyz na vaší zahradě, během léta i při přezimování. Nejčastější hosté jsou zlatoočky, včely samotářky, slunéčka sedmitečná,… Tento drobný neagresivní hmyz pomáhá opylovat vaši zahradu a zvyšovat tak vaši úrodu. Slunéčko také efektivně likviduje mšice!
Úspěšně testováno na mé vlastní zahradě v Brně. Ručně vyrobené z českého FSC dřeva.
Jednoduchá montáž na strom, zeď domu či zahradního altánu. Hmyzí hotel je bezúdržbový, jen na zimu jej skliďte pod střechu či do stodoly.
K hotelu je přiložena informační brožurka a návod na použití. …a mimochodem, na zahradě se dá jíst i tančit, vyšívat i spát, číst i milovat se a zase číst, zalévat i sušit prádlo, psát básně i kydat… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: