Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný?

Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný
Kde koupit:
obchody Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný
Kompletní specifikace:
popis Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný
Český návod:
návod Diversa Aristo Expert LED akvarijní kryt 80×35 cm rovný

Akvarijní kryt ARISTO LED EXPERT 80×35 cm rovný DIVERSA
Moderní kryt na akvárium se špičkovým LED osvětlením Expert. Přední část krytu obsahuje klapku pro snadné krmení rybiček, v zadní části se nachází skrytě umístěné vývody pro filtr a topení. Perfektní světelné podmínky zajišťuje nová generace LED osvětlením s úžasným světelným výkonem. Kryt je vhodný pro všechny standardně vyráběná akvária. Bezpečné provedení podtrhuje certifikace výrobku s krytím IP 67. tvar rovný, klasický špičkový světelný výkon energetická účinost A+ nastavitelný úhel dopadu světelných paprsků optimální spektrum světla pro sladkovodní akvária klapka pro snadné krmení rybiček skrytě umístěné vývody pro filtr a topení vypínač na napájecím kabelu vhodný pro všechny standardně vyráběná akvária

rozměry: 80 x 35 … více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: