Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Petr Novák, Klaunova zpověď, CD a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Petr Novák, Klaunova zpověď, CD před vámi? Pak čtěte dále.

Petr Novák, Klaunova zpověď, CD popis

Necelých dvaapadesát let vyměřil osud Petru Novákovi (1945 – 1997) na opravdu naplno akceptovaný život. Jeho nedožitou šedesátku připomínáme touto 2CD kompilací, znovu jasně dokazující, že tyhle písně opravdu nestárnou! Definitivní kolekce, to je asi nejvhodnější označení pro tuto sadu písniček muže, který už je trvalým symbolem pro špičkový český bigbít. Poprvé je totiž k dispozici maximum nezapomenutelných hitů (nechybí tu nic z absolutní hitové klasiky, ani zdánlivě méně nápadná alba typu Dávné sliby) i profil Petra Nováka vhodně doplňujících dalších songů tak, aby si posluchač mohl říci: "Mám tu opravdu všechno důležité pohromadě"!

Výrobce: Supraphon
Obvyklá cena: 299