Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Dove Maximum Protection Go Fresh antiperspirační krém 45 ml a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dove Maximum Protection Go Fresh antiperspirační krém 45 ml před vámi? Pak čtěte dále.

Dove Maximum Protection Go Fresh antiperspirační krém 45 ml popis

2x účinnější v porovnání s naším běžným antiperspirantem ve spreji.

Zatím nejvyšší možná ochrana od Dove. Síla, kterou potřebujete v kombinaci s krásou a péčí očekávanou od Dove. Poskytuje vědecky prokázanou ochranu proti pocení a pečuje o pokožku díky ¼ hydratačního krému Dove. Jiskřivá a přírodou inspirovaná vůně okurky a zeleného čaje přináší jedinečný pocit svěžesti.

Pro koho je určený Dove Maximum Protection? Pro ženy, které hledají maximální ochranu proti pocení a zároveň péči o pokožku v podpaží.
Struktura: 
Cyclopentasiloxane, Aluminum zirconium tetrachlorohydrex GLY, Dimethicone, Dimethicone crosspolymer, Cera microcrystallina, Paraffin, Silica, Parfum, Helianthus annuus seed oil, BHT, Citric acid, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Butyphenyl methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Limonene
 
Návod:
Optimálního účinku dosáhnete, pokud Dove Maximum Protection aplikujete do podpaží před spaním. Během odpočinku složení aktivuje vědecky prokázanou ochranu proti pocení. Tato ochrana trvá během následujícího dne, i když se vysprchujete. Antiperspirant můžete používat i ráno. Doporučené dávkování: na každé podpaží dvakrát otočte kolečkem.
 
Vlastnosti:
Dokonalá kombinace ochrany a péče, Dvojitý obal
 
Výška: 115, Šířka: 67, Hloubka:43
 
Rozměry balení: 45ml
 
Hrubá hmotnost: 102

Výrobce: Dove
Obvyklá cena: 141.51