Přemýšlíte, že si pořídíte produkt EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g?

EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g
Kde koupit:
obchody EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g
Kompletní specifikace:
popis EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g
Český návod:
návod EasyFish Mořský vířník rotifers lyofilizovaný 35g

Mořský vířník rotifers slouží k rozkrmení čerstvě narozeného rybího plůdku akvarijních ryb. Hlavni charakterisitka je: bezpečné, výhodné, efektivní krmení s nízkou „vlhkostí“ s vysokým EPA a DHA. Jedná se o přírodní krmení pro narozené rybky, krevety a kraby. Krmení: přímé, 4-8x denně. Promíchejte v šálku potřebné množství rotifera s vodou a ihned použijte ke krmení. Skladujte na suchém a chladném místě.
Hrubá analýza:
Bílkoviny/Protein/Proteine …….. 65,7%
Vláknina/Fibre/Fibrin …………… 4,5%
Tuky/Fat/Fett ……………………. 7,4%
Popel/Ash/Asche ……………….. 9,4%
Již se nedodává v plechovce, ale ve vakuovaném balení.
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: