Přemýšlíte, že si pořídíte produkt ECG KG 200 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ECG KG 200 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

ECG KG 200 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu ECG KG 200 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ECG KG 200 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ECG KG 200?

ECG KG 200 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ECG KG 200
Kde koupit:
obchody ECG KG 200
Kompletní specifikace:
popis ECG KG 200
Český návod:
návod ECG KG 200

ECG KG 200, nerez
Domácí kvalitní grily nemusí být pouze velké, těžké a neskladné. Důkazem je model od společnosti ECG, který vás ohromí jak svými kompaktními rozměry, nízkou hmotností a moderním designem, tak i výkonem a výsledky, jež vám pravidelně bude zajišťovat.
Rovnoměrně z obou stran
Grilovací plochy jsou umístěny nahoře i dole. To oceníte například při grilování masa nebo sendvičů, které se vám zaklapnutím grilu bude péct z obou stran rovnoměrně, aniž byste ho po několika minutách museli otáčet. Pokud grilujete nerovnoměrně vysokou zeleninu, stačí gril nechat odklopený a využívat pouze spodní grilovací desku.
Snadná údržba
Po skončení užívání přístroje lze obě nepřilnavé grilovací desky snadno vyjmout. Díky tomu budete mít usnadněno čištění a přístroj zůstane dlouhodobě krásný na… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: