Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Ecotechnics Unis CO2 Controller recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ecotechnics Unis CO2 Controller recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Ecotechnics Unis CO2 Controller recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Ecotechnics Unis CO2 Controller a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ecotechnics Unis CO2 Controller před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ecotechnics Unis CO2 Controller?

Ecotechnics Unis CO2 Controller důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ecotechnics Unis CO2 Controller
Kde koupit:
obchody Ecotechnics Unis CO2 Controller
Kompletní specifikace:
popis Ecotechnics Unis CO2 Controller
Český návod:
návod Ecotechnics Unis CO2 Controller

Ecotechnics Unis CO2 Controller je velmi jednoduchá sada pro uvolňování CO2 do pěstebního prostředí. Jednoduše připojte lahev s CO2 a zadejte do regulátoru velikost pěstebního prostoru. Unis se postará o vše ostatní. Unis je vhodný pro místnosti do 100m2.
Součástí sady je:

Unis ventil na CO2 láhev
Unis kontrolní jednotka

Řídicí jednotka a regulátor UNIS představují nejjednodušší způsob, jak udržovat optimální koncentrace CO2. Ventil nasadíte na CO2 lahev, připojíte kontrolní jednotku UNIS a zdroj napájení. Po zadání správné velikosti místnosti řídící jednotka UNIS nastaví regulátor CO2 frekvenci a dobu trvání dávkování CO2 potřebnou k dosažení ideální úrovně CO2. Dávkování CO2 s UNIS již nemůže být jednodušší a představuje výborný poměr mezi výkonem a cenou.
Parametry Ecotechnics… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: