Přemýšlíte, že si pořídíte produkt EICHENWALD Tropic LED recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt EICHENWALD Tropic LED recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

EICHENWALD Tropic LED recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu EICHENWALD Tropic LED a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt EICHENWALD Tropic LED před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na EICHENWALD Tropic LED?

EICHENWALD Tropic LED důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze EICHENWALD Tropic LED
Kde koupit:
obchody EICHENWALD Tropic LED
Kompletní specifikace:
popis EICHENWALD Tropic LED
Český návod:
návod EICHENWALD Tropic LED

Bazénový chrlič Tropic s LED osvětlením
Chrlič vody Tropic vyniká jedinečným designem a elegancí. Je vyroben z kvalitního akrylátového skla a vybaven LED / RGB osvětlením, které v noci vytvoří jedinečnou podívanou.
Proud vody z chrliče vytvoří efektní vodopád a postará se tak o báječné masáže nebo nikdy nekončící zábavu pro Vaše děti. Zamilujete si ho jak Vy, tak Vaše rodina.
Chrliče se umisťují na okraj bazénu a propojují se pomocí samostatného cirkulačního okruhu, který je tvořen bazénovým sáním, potrubím a oběhovým bazénovým čerpadlem. K chrliči doporučujeme čerpadlo o výkonu 23m3 / h.
Chrlič vody je vyroben z kvalitního 15 mm silného akrylátového skla (plexiskla). Jedná se o elegantní doplněk k Vašemu bazénu.
Chrlič je vyroben v Německu – špičková kvalita Made in Germany.  
Parametry

více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: