Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Amica TITS 110 TSKX nerez a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Amica TITS 110 TSKX nerez před vámi? Pak čtěte dále.

Amica TITS 110 TSKX nerez popis

Multifunkční trouba
TITS 110 TSKX

Energetická třída A
Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také pro ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

Počet funkcí 10 funkcí trouby vč. horkého vzduchu
Horní a dolní topné těleso + ventilátor; horní těleso + gril (supergril); rozmrazování; horní topné těleso; rychlý ohřev; horký vzduch + spodní těleso (pizza); horký vzduch; horní těleso + gril + ventilátor; horní těleso + spodní těleso (konvenční ohřev)

Super rychlý ohřev
Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby.

Zamačkávací podsvícené knoflíky
Elegantní a ergonomické zamačkávací knoflíky umožňují snadnou údržbu ovládacího panelu. Na zamačkávacích knoflících se nacházejí čitelné, podsvícené piktogramy, které Vám usnadní obsluhu trouby. Svítící prstenec i při zasunutém knoflíku navíc signalizuje, že je trouba zapnutá.

Teleskopické výsuvy
Teleskopické výsuvy plechů zajišťují snadnou manipulaci s plechy, aniž by vaše ruce musely zasahovat do horké trouby. Celý plech se vysune a zajistí snadný přístup k připravovanému pokrmu. Výsuv je lehce demontovatelný a snadno čistitelný.

Pečicí termosonda
Pečicí termosonda je pro opravdové gurmány. Kontroluje vámi nastavenou teplotu uvnitř pokrmu a po skončení pečení zajišťuje vypnutí trouby se zvukovým signálem.

Reflexní sklo dveří trouby
Použití vnitřního reflexního skla umožňuje snížit teplotu na čele trouby o 15 %.

Rošt
Rošt je vybaven bezpečnostní funkcí, která zvyšuje jeho stabilitu – lze ho lépe vysouvat bez rizika vypadnutí pečicí nádoby

Provozní vlastnosti:
* Energetická třída: A
* Objem: 65 l
* Příkon: 3,1 kW
* Připojení k elektrické síti: 230 V

Funkce:
* Typ programátoru Tts / Senzorové ovládání
* 10 funkcí trouby vč. grilu a horkého vzduchu
* Super rychlý ohřev
* Termosonda

Konstrukce:
* Gril 2000 W
* Horní topné těleso 900 W
* Spodní topné těleso 1100 W
* Zadní kruhové topné těleso 2000 W
* Teleskopické výsuvy plechů 1 x
* Lehce čistitelný smalt
* Počet skel dveří trouby 3

Ostatní údaje:
* Hluboký pečicí plech 1x
* Mělký pečicí plech 1x
* Rošt 1x
* Zamačkávací podsvícené knoflíky
* Reflexní sklo dveří trouby

* Barva: Nerez

Rozměry:
* Výška: 59,5 cm
* Šířka: 59,5 cm
* Hloubka: 57,5 cm

Výrobce: Amica
Obvyklá cena: 7016.14