Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Apple Leather Case pro iPhone SE (PRODUCT)RED™ červený a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Apple Leather Case pro iPhone SE (PRODUCT)RED™ červený před vámi? Pak čtěte dále.

Apple Leather Case pro iPhone SE (PRODUCT)RED™ červený popis

Tento originální kryt představuje kvalitní ochranu vašeho iPhone 7 Plus v luxusním a elegantním designu. Na výběr máte rovnou několik dostupných barev. Chraňte svůj iPhone 7 Plus s originálním příslušenstvím Apple, které zachová dokonalý design vašeho telefonu.

(PRODUCT)RED™
S každým nákupem produktu (RED) jsme blíž generaci bez AIDS. Každý může pomoct.

Dokonalý pár
Stejní návrháři, kteří do posledního detailu vypilovali iPhone 7 Plus, navrhli i tento kryt, aby přesně doléhal na jeho křivky a nepřidával mu na objemu. Vnitřní výstelka z mikrovlákna pomáhá iPhone chránit. A kovové kryty tlačítek jsou provedené ve stejné barvě jako kryt.

Elegance a kvalita
Kožený kryt na iPhone 7 Plus je vyrobený z pravé evropské kůže, která je kvalitní, odolná a příjemná na dotek. Materiál si zachová svou osobitost i po dlouhodobém používaní.

Jednoduchá instalace
Nasadit i odstranit kryt je otázkou okamžiku. Ale proč ho sundávat? Všechny konektory, reproduktory i fotoaparát jsou přístupné i s nasazeným krytem. Kovové kryty tlačítek jsou provedené ve stejné barvě jako kryt.

Obsah balení:
Kožený kryt na iPhone SE

Výrobce: Apple
Obvyklá cena: 818.14