Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Autožárovky Osram 12V H4 60/55W P43t 2ks Silverstar +50% a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Autožárovky Osram 12V H4 60/55W P43t 2ks Silverstar +50% před vámi? Pak čtěte dále.

Autožárovky Osram 12V H4 60/55W P43t 2ks Silverstar +50% popis

Díky speciální technologii osvítí žárovka Osram SILVERSTAR – podle typu světlometů – silnici v nejdůležitějším prostoru 50 až 75 metrů před autem až o 50% jasněji než standardní halogenové žárovky. Žárovky Osram SILVERSTAR jsou vhodné speciálně pro moderní světlomety s čirou optikou.

Výhody:
* až o 20 metrů delší kužel světla kromě toho nabízí ještě více světla. Tak jsou lépe vidět nejen překážky a nebezpečí, ale i značky a označení.
* kromě tohoto výrazného zvýšení výkonu se uplatní i design – autožárovky Osram SILVERSTAR jsou opatřeny stříbrným vrchlíkem a tím opticky splynou s pozadím reflektoru. Tento efekt si díky promyšlené technologii zachovají po celou dobu životnosti .
* ideální autožárovka pro řidiče, kterým nezáleží jen na vyšší bezpečnosti, ale i na dokonalé estetice svého vozu.

O firmě Osram:
* Osram vyrábí velkou část svých autožárovek pro skupinu nejnáročnějších a nejkritičtějších zákazníků na světě. Jde o největší mezinárodní firmy automobilového průmyslu. Pod tlakem ostatních firem na trhu a stále nových a přísnějších bezpečnostních požadavků kontrolují velké automobilky své dodavatele součástek a příslušenství stále se stoupajícími nároky na kvalitu a výkon, a to se týká především oblasti osvětlení.
* Když výrobce autožárovek v souladu s těmito podmínkami dokáže rok od roku polovinu všech celosvětově vyrobených osobních automobilů vybavovat světelnými zdroji, vypovídá to víc o kvalitě těchto výrobků než všechna slova.
* Osram je v celosvětovém měřítku na vedoucí pozici v oblasti světelných zdrojů pro automobily a dodavatel originálních dílů všech výrobců žárovek a světlometů pro automobily.
* Osram vyrábí také žárovky pro trh s náhradními díly ve stejné kvalitě, podle stejných norem a podle stejné specifikace a požadavků výrobců nákladních automobilů, jaké se dodávají pro montáž nových vozů.

Výrobce: Osram
Obvyklá cena: 228.09