Přemýšlíte, že si pořídíte produkt BANQUET Ceramia Green a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BANQUET Ceramia Green před vámi? Pak čtěte dále.

BANQUET Ceramia Green popis

Základním kamenem každé kuchyně a domácnosti je kvalitní vybavení pro každodenní použití, ať už se jedná o smažení, pečení, dušení, grilování či jiné způsoby přípravy pokrmů. Výrobky BANQUET tvoří nedílnou součást tohoto základního vybavení pro hospodyňky, kuchaře a všechny, kdo rádi vaří. Hliníkový kastrol s poklicí BANQUET Natura Ceramia Green by mohl být tou správnou volbou i pro Vás.

Specifikace:
* hliníkový kastrol 18×8,5 cm
* vnitřní keramická povrchová úprava
* černé bakelitové úchyty
* skleněná poklice s černým bakelitovým knobem

Keramický povrch je na rozdíl od jiných nepřilnavých povrchů více odolný proti poškrábání a i při používání ve vysokých teplotách je povrch trvalejší. To napomáhá snadnějšímu vaření a údržbě. K vaření používejte dřevěné nebo plastové náčiní, aby nedošlo k poškrábání.

Parametry:
* Materiál: hliník
* Rozměr: 18×8,5 cm
* Tloušťka stěny: 2,3 mm
* Tloušťka dna: 2,3 mm
* Barva: zelená, vnitřní keramika krémová
* Materiál držadel: bakelit
* Použití: elektrika, plyn, sklokeramika
* Myčka: ano
* Mikrovlnka: ne

UPOZORNĚNÍ: časté mytí v myčce za použití dlouhých programů a agresivních mycích prostředků může způsobit neodstranitelné změny na vnitřním i vnějším povrchu.

Značka BANQUET představuje kompletní nabídku výrobků do kuchyně a jídelny. Nabídka zahrnuje širokou škálu domácích potřeb určených ke zpracování surovin, k přípravě jídel i nápojů, ke stolování, k podávání nápojů, k uchovávání surovin i hotových jídel. Dlouhodobé zkušenosti a více než 15tileté působení na trhu jsou garancí, že výrobky BANQUET jsou k dostání nejen v požadované kvalitě, ale také za lákavé ceny. Navíc jsou výrobky dodávány v atraktivních moderních obalech, které zohledňují jednotlivé produktové skupiny a z nichž je patrná příslušnost výrobků ke značce BANQUET. Výrobky BANQUET si tak zákazník vždy najde.

Výrobce: BANQUET
Obvyklá cena: 329.73