Přemýšlíte, že si pořídíte produkt BANQUET Granite a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BANQUET Granite před vámi? Pak čtěte dále.

BANQUET Granite popis

Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Potřeby pro pečení oceníte zejména v dobách svátků a oslav, ale zajisté je využijete i po celý rok. Plech hluboký BANQUET s nepřilnavým povrchem GRANITE zajisté oceníte pro komfortní a pohodlné pečení. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje.

Parametry:
* Rozměry: 36,5 x 27 x 4,5 cm
* Tloušťka dna a stěny: 0,4 mm
* Materiál: karbonová ocel s nepřilnavým povrchem Xynflon
* Barva: šedá
* Hmotnost netto: 0,426 kg

Značka BANQUET představuje kompletní nabídku výrobků do kuchyně a jídelny. Nabídka zahrnuje širokou škálu domácích potřeb určených ke zpracování surovin, k přípravě jídel i nápojů, ke stolování, k podávání nápojů, k uchovávání surovin i hotových jídel. Dlouhodobé zkušenosti a více než 15tileté působení na trhu jsou garancí, že výrobky BANQUET jsou k dostání nejen v požadované kvalitě, ale také za lákavé ceny. Navíc jsou výrobky dodávány v atraktivních moderních obalech, které zohledňují jednotlivé produktové skupiny a z nichž je patrná příslušnost výrobků ke značce BANQUET. Výrobky BANQUET si tak zákazník vždy najde.

Výrobce: BANQUET
Obvyklá cena: 164.45