Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt CellularLine Clear Book pro Apple iPhone 5/5s/SE černé a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CellularLine Clear Book pro Apple iPhone 5/5s/SE černé před vámi? Pak čtěte dále.

CellularLine Clear Book pro Apple iPhone 5/5s/SE černé popis

Pouzdro typu kniha CellularLine Clear Book je praktické a elegantní řešení pro ty, kdo chtějí ukázat design svého smartphonu, ale zároveň nechtějí obětovat ochranu displeje. Zadní část tohoto pouzdra je pevná a transparentní. Výřez na reproduktor umožňuje telefonování i se zavřeným krytem. Uvnitř najdete kapsičky na karty. Pouzdro perfektně padne na váš telefon a zajišťuje mu tak dokonalou ochranu před nepříznivými vlivy. Umožňuje snadný přístup ke všem ovládacím prvkům a portům a také nabíjení bez nutnosti vyndavat telefon z pouzdra.

Nepřekonatelná ochrana
Flipové pouzdro je navrženo tak, aby chránilo nejen přední a zadní stranu telefonu, ale také jeho hrany. Poskytuje nepřekonatelnou ochranu proti poškrábání, nárazům a dalšímu každodennímu opotřebení. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Vlastnosti:
• Ochranné pouzdro typu kniha
• Kapsičky na karty a peníze
• Chrání telefon před mechanickým poškozením a poškrábáním
• Snadný přístup k ovládacím prvkům a portům

Výrobce: CellularLine
Obvyklá cena: 358.66