Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Electrolux EAT5300 nerez a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Electrolux EAT5300 nerez před vámi? Pak čtěte dále.

Electrolux EAT5300 nerez popis

Snídaně je základem dne. Jistě si každý z vás rád pochutná na dozlatova opečeném křupavém chlebu bez jediné kapky oleje. To vám umožní topinkovače Electrolux. Chléb nebude připálený ani nedopečený, prostě tak akorát.

Volba stupně zhnědnutí
Máte svůj chléb rádi opečený jemně, středně nebo důkladně? S funkcí volby stupně zhnědnutí si můžete zvolit styl svého toustu a navždy zapomenout na nevyzpytatelnou loterii míry opečení.

Tlačítka funkcí opakovaného ohřevu a rozmrazování
Pokud jde o praktičnost a funkce, tento toustovač patří mezi špičku ve své třídě. Vedle klasické funkce opékání můžete jeho pomocí rovněž opakovaně ohřát nebo rozmrazit váš chléb.

Zabudovaný ohřívač housek
Multifunkční toustovač nekončí pouze u opékání vašeho chleba. Se zabudovaným ohřívačem housek můžete také ohřívat croissanty a žemle, takže ve vaší domácnosti se bude linout vůně jako ve vašem oblíbeném pekařství na rohu.

Snadné čištění
Jako vždy hraje zásadní roli údržba. Je proto důležité, aby byla jednoduchá. Už nikdy nezkoušejte třást toustovačem vzhůru nohama. Vyjímatelná miska na drobky usnadňuje čištění a díky ní bude váš toustovač dlouho jako nový.

* Topinkovač s dvěma XL otvory
* Příkon: 1050W
* Integrovaný ohřívač housek
* Funkce rozmrazování
* Elektronická regulace (8 stupňů)
* Kontrolka zapnutí
* Kontrolka ohřevu
* Automatické vycentrování chleba
* Vyjímatelná miska na drobky
* Držák na spodní straně umožňující navíjení přívodního kabelu
* Barva matný nerez

Výrobce: Electrolux
Obvyklá cena: 989.2