Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Electrolux Rapido ZB5103W bílý a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Electrolux Rapido ZB5103W bílý před vámi? Pak čtěte dále.

Electrolux Rapido ZB5103W bílý popis

Rapido nové generace – Bezsáčkový ruční vysavač
* suché vysávání
* cyklónová jednotka – dvojitá filtrace
* akumulátory Ni-MH – 3,6V
* nádoba na nečistoty objem 0,5l
* LED diodová kontrola stavu dobíjení
* dobíjecí stojánek s možností montáže na stěnu
* integrované příslušenství (štěrbinovka, kartáček)
* barva ledová bílá

Integrovaná hubice Easy Reach™ pro vysávání v obtížně přístupných prostorech na jeden zátah
Zapomeňte na přerušování práce a těžkopádné výměny různých hubic, když se potřebujete dostat do rohů, mezi polštáře pohovky nebo do zásuvek v kuchyňské lince. Integrovanou štěrbinovou hubici Easy Reach™ lze vytáhnout přímo během vysávání a příště už tedy nebudete muset práci přerušovat.
thumbnail
Kolečka Soft Steer™ usnadňují vysávání a chrání choulostivé povrchy
Nová kolečka Soft Steer™ chrání vás i vaši domácnost: odlehčují vašim pažím a rukám, usnadňují pojíždění s vaším vysavačem Rapido a zároveň zabraňují nasátí tkanin do vysavače. A protože jsou tato kolečka obzvláště měkká, zabraňují také poškrábání choulostivých povrchů.
thumbnail
Cyklonická technologie zajišťuje čistější filtry a stálý vysoký sací výkon
Při zanesení filtru vašeho vysavače prachovými částicemi může dojít ke ztrátě sacího výkonu. Aby k tomu nedocházelo, vysavač Rapido používá technologii cyklonické separace prachu, která víří prachové částice dokola a zajišťuje, aby skončily tam, kde mají: v nádobce na prach a ne ve filtru.

Výrobce: Electrolux
Obvyklá cena: 788.39