Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Epson EB-1761W bílý a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Epson EB-1761W bílý před vámi? Pak čtěte dále.

Epson EB-1761W bílý popis

EPSON EB- 1761W – PŘENOSNÝ FIREMNÍ PROJEKTOR
Tento projektor je součástí řady firemních projektorů nabitých inteligentními funkcemi pro rychlé mobilní prezentace

Konstruktéři společnosti Epson vyvinuli model EB-1761W za účelem usnadnění mobilních firemních prezentací. Díky nízké hmotnosti a nadstandardním inteligentním funkcím se tento projektor stane dokonalým společníkem každého uživatele, který potřebuje prezentovat mimo svou kancelář.

Ideální k prezentacím mimo kancelář
Model EB-1761W nabízí funkce rychlého spuštění a okamžitého vypnutí, které umožňují rychlé zahájení a ukončení projekce, což pro uživatele znamená, že nemusí čekat na zahřátí či vychladnutí projektoru. Díky nízké hmotnosti a tenkému designu lze tento projektor snadno přenášet v pohodlném přenosném pouzdře, které je součástí výbavy.

Rychlá instalace
Díky rychlému bezdrátovému rozhraní Wi-Fi*1 s vynikající odezvou můžete snadno a rychle prezentovat přímo z vašeho laptopu bez nutnosti připojení kabelem – ideální pro krátké prezentace. Tento model nabízí také vysokou flexibilitu instalace dle aktuální potřeby, aniž by vás omezoval v pohybu.

Vždy vyrovnaný obraz
Bez ohledu na úhel naklonění projektoru můžete vždy dosáhnout vyrovnaného obrazu. Funkce automatické vertikální a manuální horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení Epson pomáhají vyrovnat obraz během nastavení projektoru.

Projekce bez použití počítače
Možnost přímé prezentace z paměťové jednotky USB snižuje počet zařízení, která byste museli vozit s sebou. Nová a zdokonalená funkce prezentace sérií snímků (slideshow) znamená, že nyní můžete zobrazovat nejen soubory PDF a statické snímky, ale také snímky ve formátu Motion JPEG.

Prezentace z inteligentních telefonů
Model EB-1761W je kompatibilní s aplikací Epson iProjection*1. Po stažení této aplikace do vašeho inteligentního telefonu můžete do projektoru bezdrátově přenášet dokumenty ve formátech Word, Excel, PowerPoint, Keynote a PDF*2. Jedná se o skvělý nástroj, který vám pomůže obohatit své mobilních prezentace.

Špičková kvalita
Vzhledem k tomu, že je tento projektor vybavený technologií Epson 3LCD, lze dosáhnout projekce obrazu špičkové kvality. Bílý i barevný světelný výstup dosahují 2600 lumenů, což znamená, že prezentovat můžete za bílého dne bez nutnosti zhasínat osvětlení, zatímco vstup HDMI umožňuje projekci maximálně jasného, čistého obsahu.

Konstruktéři společnosti Epson vyvinuli model EB-1761W za účelem usnadnění mobilních firemních prezentací. Díky nízké hmotnosti a nadstandardním inteligentním funkcím se tento projektor stane dokonalým společníkem každého uživatele, který potřebuje prezentovat mimo svou kancelář.

Technická specifikace
* Projekční technologie: 3LCD
* Nativní rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)
* Podporované rozlišení: až 1080p
* Počet zobrazovaných barev: Výrobce neuvádí
* Svítivost [lm]: 2.600
* Kontrast: 2.000 : 1
* Formát zobrazení: 16:10
* Způsob projekce (N,ST,UST): N
* Velikost obrazu [palce]: 30 – 300″
* Projekční vzdálenost [m]: 0,7 – 8,2
* Throw Ratio: 1,04 – 1,26:1
* Zoom: Manual
* Horizontální obnovovací frekvence [Hz]: Výrobce neuvádí
* Vertikální obnovovací frekvence [Hz]: Výrobce neuvádí
* Podpora 3D: ne
* PIP podpora: Ne
* Zvuk: Ano, 1W

* Typ lampy: 205 W
* Životnost lampy [h]: 4.000 (normál), 4.000 (eco)
* Rozhraní: USB 2.0 typu B, USB 2.0 typu A, WLAN (volitelně), VGA vstup, HDMI vstup, Kompozitní vstup, Komponentní vstup (volitelně), Audiovstup, stereofonní konektor mini-jack
* Napájení: Interní
* Spotřeba [W]: 278 (normál), 203 (Eco)
* Spotřeba Standby [W]: 0,44
* Hladina hlučnosti [dB]: 37 (normál), 30 (Eco)
* Rozměry [mm]: 292? x 210 x 44
* Hmotnost [kg]: 1,68

* Obsah balení: Přenosná taška, Počítačový kabel, Hlavní zařízení, Napájecí kabel, Dálkové ovládání vč. baterií, Software (CD), USB kabel, Návod k použití (CD)

* Záruka: 24 měs (12 měs Lampa)

Výrobce: Epson
Obvyklá cena: 16519.74