Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Guapex Ylang-ylang a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Guapex Ylang-ylang před vámi? Pak čtěte dále.

Guapex Ylang-ylang popis

* Vonná esence GUAa pro vířivé vany

* Vonná esence Ylang-ylang byla vyvinuta s ohledem na používání bezchlórové dezinfekce GUAa ve vířivých vanách.
* Nemá vliv na kvalitu vody, neobsahuje alkohol a ani jiné složky, které mohou mít vliv na komfort uživatelů vířivých van.
* Složení bylo speciálně vyvinuto s předními odborníky a je unikátní na trhu s vonnými esencemi.

Popis: Ylang-ylang je velice oblíbenou látkou pro své afrodisiakální účely, jako podpůrný prostředek při léčbě impotence. Ylang-ylang působí proti depresím, zklidňuje a harmonizuje. Je vhodný při vysokém krevním tlaku. Je také účinný při nespavosti v důsledku nervového vypětí.Ylang-ylang má velice jemnou a smyslnou vůni.

Vlastnosti: při léčbě impotence, proti depresím, pomáhá navodit klidný spánek, bez omezení věku, snadná a praktická aplikace.

Návod k použití: Vonná esence je vhodná pro každý typ vířivé,masážní vany. Aplikace se provádí přímo do vody. Důkladné promíchání zajistíme zapnutím masažních trysek případně cirkulačního čerpadla. Po promíchání se rozvine aromat a můžeme vířivou vanu používat.
Doporučená dávka je 15ml/1 m3.

Upozornění: Vonné esence vzhledem k používaným koncentracím ve vodě nemají žádné léčivé účinky. Jedná se především o aromaterapii.

Výrobce: Guapex
Obvyklá cena: 306.59