Přemýšlíte, že si pořídíte produkt HP Officejet No. 351, 3,5 ml – originální červená/modrá/žlutá a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HP Officejet No. 351, 3,5 ml – originální červená/modrá/žlutá před vámi? Pak čtěte dále.

HP Officejet No. 351, 3,5 ml – originální červená/modrá/žlutá popis

Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 351 s inkousty Vivera vytváří živé barvy při příležitostném tisku menšího množství dokumentů. Pro tisk většího objemu lze zvolit verzi kazet XL – za vynikající cenu získáte kazety vyrobené s cílem vyhovět vašim potřebám.
Pro příležitostný tisk menšího množství dokumentů lze zvolit kazety HP 351, pro tisk většího objemu při dosažení maximálních úspor tříbarevné inkoustové tiskové kazety HP 351XL s inkousty Vivera. S originálním spotřebním materiálem HP, který splní vaše požadavky na tisk a nezatíží váš rozpočet, zvolíte to pravé.
Tříbarevné tiskové kazety HP 351 a 351XL s inkousty Vivera jsou praktickým řešením vašich tiskových potřeb a poskytují vynikající kvalitu a spolehlivost výrobků HP. Získáte trvale vynikající výkon bez jakýchkoli potíží.
Spolehněte se na originální inkoustové tiskové kazety HP a odměnou vám bude spolehlivý provoz, snadná instalace a možnost recyklace na současné úrovni.

– 170 str

Výrobce: HP
Obvyklá cena: 461.96