Přemýšlíte, že si pořídíte produkt RUSSELL HOBBS RETRO 21701-56 černý a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt RUSSELL HOBBS RETRO 21701-56 černý před vámi? Pak čtěte dále.

RUSSELL HOBBS RETRO 21701-56 černý popis

Poutavý kávovar Retro Ribbon Noir od značky Russelll Hobbs je nevyhnutelností v kuchyni správného znalce kávy.
Jeho retro design přichází s množstvím vlastností navržených pro zdokonalení požitku z přípravy kávy a obohacení její konečné chuti.

Tento skvělý kávovar využívá při procesu překapávání technologii zdokonalené spařovací hlavy pro lepší extrakci a zdokonalenou chuť kávy*.
Funkce zdokonalené spařovací hlavy efektivně stříká vodu na všechnu kávu ve filtru a tak je každé zrnko namočené, čímž je redukované množství odpadu.
Čím více kávy použijete, tím lepší bude vaše čerstvě připravená káva chutnat. Ať už dáváte přednost slabší nebo silnější chuti, tento pokrokový přístroj vám připraví skvělou kávu přesně tak, jak ji máte rádi.

Funkce udržování teploty vám zabezpečí, že i druhý nebo třetí šálek kávy bude tak horký jako první. S přesným dávkováním kávy vám pomůže praktická odměrka na přípravu přesně 1 šálku, což znamená, že použijete jen tolik kávy, kolik potřebujete.

Kávovar Retro je vybavený ukazatelem procesu překapávání. Není to jen deisgnový prvek, ale přináší vám přehled o procesu překapávání a čase, kdy je funkce udržování teploty stále aktivní.
Funkce pauza a nalévání přeruší proces překapávání, pokud si chcete nalít první šálek, zatímco se zbylá káva teprve připravuje.

* Nerezový kávovar s poutavými retro prvky
* Ukazatel procesu překapávání / udržování teploty
* Technologie zdokonalené spařovací hlavice
* Lepší extrakce kávy* (*vs. Kávovar Russell Hobbs, č. 21790-56)
* 1.25l skleněná konvice
* Připraví 10 velkých šálků
* Součástí je odměrka kávy na 1 šálek
* Permanentní, omyvatelný filtr
* Funkce pauzy a nalévání
* Ukazatel množství vody

Výrobce: RUSSELL HOBBS
Obvyklá cena: 1899.89