Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Samsung RB37J5215SS/EF Inoxlook a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Samsung RB37J5215SS/EF Inoxlook před vámi? Pak čtěte dále.

Samsung RB37J5215SS/EF Inoxlook popis

Řada RB5000 zohledňující budoucí potřeby zákazníků a nejmodernější životní styl disponuje funkcí rychlé mrazení a umožňuje pohodlné ukládání potravin s využitím vynikající digitální invertorové technologie pro zlepšení energetické účinnosti, snížení hlučnosti a prodloužení životnosti a technologie No-Frost pro maximální svěžest uskladněných potravin.

Více prostoru uvnitř – totéž zvenku
Chladnička má větší vnitřní prostor než průměrná chladnička s mrazákem dole, ale zvenku má přesně stejné rozměry.* Prostřednictvím technologie Space Max Technology™ jsou ve stěně chladničky zabudované tenké trubky, díky čemuž vzniká větší vnitřní kapacita bez snížení energetické účinnosti.
*Ve srovnání s chladničkou Samsung RL55VTEBG1 / RL50RGEMG1

Chlazení celého prostoru
Systém chlazení celého prostoru rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Studený vzduch vychází více větracími otvory na úrovni každé police, díky čemuž se zachovává konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé.

Ideální péče o maso a ryby
Zóna Fresh Zone je chytře navržená zásuvka, která poskytuje ideální prostředí k uchování masa a ryb – uchovává je při optimální teplotě, aby zůstaly čerstvé a měly co nejlepší chuť.

Ukládání potravin podle vašich představ
Čtyři nastavitelné dveřní přihrádky vám pomohou snadno uspořádat a flexibilně uskladnit potraviny různé velikosti. Přihrádky lze nastavit tak, aby se do nich vešly lahve, kartony a další potraviny všech velikostí a maximálně se využíval úložný prostor.

Přihrádka s možností úplného otevření (mrazák)
Větší otvor usnadňuje uspořádání a vyndávání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor.

Osvětlení LED
Diody LED dokonale osvětlují vnitřní prostor chladničky, aniž by snižovaly chladicí výkon.

Pracuje inteligentně, aby zůstala mladá
Kompresor s digitálním převodníkem automaticky reguluje svou rychlost v rozmezí 7 úrovní podle aktuálních požadavků na chlazení. Díky tomu má nižší spotřebu energie, minimalizuje se jeho hlučnost a snižuje opotřebení k zajištění dlouhodobého výkonu.

Už žádná námraza
Technologie True No Frost zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Rovněž chladí téměř dvakrát tak rychle**, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost.
**Na základě porovnání chladničky Samsung RB31FERNCWW bez True No Frost technologie a chladničky RL39THCTS s technologií True No Frost. Individuální výsledky se mohou lišit v závislosti na použití spotřebitelem.

RB37J5215SS/EF

* Objem 367 l (chladnička / mrazák) 269 / 98
* Energetická třída A++
* Systém NoFrost zajišťuje rovnoměrné chlazení bez vytváření námrazy a ledu
* All-around Cooling – dokonalé chlazení v každém rohu
* Invertorový kompresor s prodlouženou 10 letou zárukou
* Vnější LED displej s ledově modrým podsvětlením
* Funkce rychlé mrazení
* Zóna Fresh pro účinnou ochranu čerstvosti
* Držák na víno
* Přihrádka na vejce
* Přihrádka na mléčné výrobky
* Zásobník na lahve ve dveřích
* Zásuvka na ovoce a zeleninu
* Zapuštěná rukojeť dveří
* Zvuková signalizace otevřených dveří
* Horní LED vnitřní osvětlení
* Hlučnost 38 dB
* Roční spotřeba elektrické energie 259 kWh
* Barva Inox
* Rozměry (Š x V x H mm) 595 x 2010 x 675

Výrobce: Samsung
Obvyklá cena: 16519.74