Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Scheppach HL 650 a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Scheppach HL 650 před vámi? Pak čtěte dále.

Scheppach HL 650 popis

Štípač na dřevo 6,5t se systémem nastavitelné dráhy pístu VARIO

Technické údaje:
* Motor: 230 V/50 Hz
* Příkon: 2 150 W
* Počet otáček: 2 850 ot/min.
* Štípací tlak: 6,5 t
* Rychlost štípání: 3,2 cm/s
* Rychlost zpět: 4,7 cm/s
* Průměr polena: max. 25 cm
* Délka polena: max. 52 cm
* Rozměry stroje: 950 x 270 x 500 mm
* Hmotnost: 46,5 kg

Výhody:
* Rádi používáte krb nebo používáte dřevo na vytápění své chalupy nebo domku, horizontální štípač na dřevo Scheppach HL 650 se Vám stane neocenitelným pomocníkem. S lehkostí naštípe i čerstvé dřevo rychlostí až 100 polen za hodinu.
* Pracuje tiše a na rozdíl od klasické sekery i naprosto bezpečně, protože obouruční ovládání stroje vylučuje jakoukoliv možnost úrazu.
* Stroj vyžaduje pouze minimální údržbu a navzdory svým kompaktním rozměrům vyvine vysoký tlak až 6,5 tun a zpracuje polena dlouhá až 52 cm.
* Má pojistku uvolnění polena při výpadku proudu a díky držadlům a kolům je také plně mobilní.
* Unikátní v této cenové kategorii je rovněž vysoce kvalitní štípací klín z kované oceli a velmi stabilní konstrukce, která zabraňuje kroucení stroje i při využití maximálního provozního tlaku.
* Štípač je vybaven systémem VARIO, což v praxi znamená, že si můžete nastavit dráhu pístu podle délky polena a nemusíte tak pokaždé čekat, až se píst vrátí do nejzazší polohy. Dají se tak ušetřit až desítky procent času.
* Stroj se dodává s velmi praktickým podstavcem, který umožňuje práci i v pohodlnější vzpřímené poloze.

Výrobce: Scheppach
Obvyklá cena: 4957.57