Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Sony BDP-S6500 černý a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony BDP-S6500 černý před vámi? Pak čtěte dále.

Sony BDP-S6500 černý popis

Přehrávač Blu-ray Disc™ s technologií super Wi-Fi® a zvýšením rozlišení na úroveň 4K

S hloubkou a čistotou rozlišení 4K je nyní každý detail mnohem blíže

Přehrávač Blu-ray s podporou 3D, zvýšením rozlišení na úroveň 4K a vestavěnou technologií super Wi-Fi®.

• Zvyšte rozlišení filmů v kvalitě Blu-ray a na discích DVD na 4K
• Streamujte online obsah rychleji díky technologii super Wi-Fi®
• Bezdrátové zrcadlení smartphonu nebo tabletu na vašem televizoru

Zvýšení rozlišení na úroveň 4K pro realistickou jasnost obrazu
Sledujte své oblíbené filmy se zvýšením rozlišení až na úroveň 4K a čtyřnásobným množstvím detailů oproti Full HD. Pokročilý procesor videa při připojení ke kompatibilnímu televizoru převádí standardní video na signál s rozlišení téměř 4K (3840 x 2160). Osm milionů pixelů vám zajistí ostřejší a detailnější obraz s vyšší kvalitou, která vám umožní posadit se blíže k obrazovce a vychutnat si pocit, jako byste byli přímo v kině.

Technologie Dolby® TrueHD pro zvuk podle představ režiséra
Užívejte si bezkonkurenční kvalitu s technologií Dolby® TrueHD, která poskytuje bezztrátový zvuk u veškerých filmů i hudby. Protože reprodukuje zvuk, který je identický se zvukem původní studiové nahrávky, zachovává u disků Blu-ray Disc™, DVD a stahovaného obsahu nesrovnatelnou věrnost zvuku.

DTS-HD™ pro přesnost studiové nahrávky
Vychutnejte si doma přesný, detailní zvuk. Díky kodeku DTS-HD Master Audio si budete moci vychutnat původní, nekomprimované zvukové záznamy u svých oblíbených disků Blu-ray Disc™ a streamovaných filmů – přesně podle představ režiséra. DTS®-HD audio s vysokým rozlišením také přináší intenzivní, detailní reprodukci hudebních vystoupení, čímž zajišťuje každému tónu kvalitu blízkou studiové nahrávce.

Připojte se k domácí síti pomocí DLNA
Digital Living Network Alliance (DLNA) je oborový standard sdílení dat prostřednictvím domácí sítě. Díky tomu můžete snadněji přenášet své oblíbené skladby, filmy a obrázky mezi zařízeními podporujícími DLNA, včetně televizorů, počítačů, přenosných serverů a herních konzolí.

Ponořte se do děje s obrazem Full HD 3D
Sledujte 3D filmy na disku Blu-ray Disc™ v kvalitě Full HD – jednoduše připojte pomocí kabelu HDMI jakýkoli televizor HD s funkcí 3D. Kromě skvěle realistického a jasného podání 3D filmů z disků Blu-ray Disc™ dokáže tento přehrávač disků Blu-ray Disc™ také zvýšit rozlišení 2D videa k simulaci 3D obrazu s vylepšenou hloubkou i lepším, detailním vykreslením obrazu.

Technologie TRILUMINOS™ přináší živé barvy
Objevte realisticky věrné barvy a tóny. Barevná technologie TRILUMINOS zajišťuje širší viditelné barevné spektrum, a nabízí tak živější tóny a textury. Odstíny jasně červené, mořské modré a smaragdově zelené, které se obtížně reprodukují, jsou zobrazeny naprosto věrně, takže krajiny i vodní scenérie vypadají mnohem živěji. Také tváře vypadají lépe, s věrnějším zobrazením pleťových tónů.

Pokročilá redukce šumu zaostří a zjemní obraz
Sledujte jasný obraz s pokročilou redukcí šumu u internetových zdrojů, kombinací technologií vylepšení obrazu. Redukce šumu dokáže vylepšit webová videa s nízkým rozlišením, nástroj HD Reality Enhancer pak provádí analýzu na úrovni jednotlivých pixelů a zlepšuje strukturu a definici barev. Vychutnejte si realističtější obraz se zvýšeným kontrastem díky technologii Pure Picture Control a plynulou gradací barev Super Bit Mapping.

Plynulé streamování videa díky technologii super Wi-Fi®
Vychutnejte si plynulé a rychlé procházení s technologií Super Wi-Fi®. Tento přehrávač Blu-ray Disc™ je vybaven unikátním modulem Wi-Fi®, který je optimálně nastaven na maximální sílu signálu. Inteligentní konstrukce s více anténami rovněž zajišťuje spolehlivější signál než konvenční Wi-Fi®, takže si můžete doma vychutnat plynulé streamování videa i procházení webu s větším dosahem.

Zrcadlení obrazovky pro sdílení obsahu ze smartphonu
Zvětšete obsah svého smartphonu a tabletu s technologií Miracast™. Jednoduše spárujte své zařízení, zrcadlete jeho obrazovku na velké obrazovce televizoru a sledujte online filmy a televizní seriály, uložené fotografie a videa i oblíbené aplikace. Jelikož je spojení zajištěno technologií Wi-Fi® Direct™, nemusíte se ani přihlašovat do sítě Wi-Fi®, abyste mohli sdílet svůj oblíbený obsah.

Grafické uživatelské rozhraní je rychlé a intuitivní
Hledání aplikací a funkcí prostřednictvím grafického uživatelského rozhraní je rychlé a snadné. Procházejte obrazovku televizoru s intuitivními panely. Obsah je rozdělen do příslušných aplikací na jedné straně a vašich oblíbených aplikací na straně druhé. Vše je pečlivě uspořádáno a rychle spustitelné.

Zlepšete požitky ze sledování s aplikací TV SideView
Použijte tablet nebo smartphone (se systémem Android nebo iOS) k ovládání televizoru, procházení jednotlivými kanály a zjišťování dalších informací o tom, co právě sledujete – bez přerušení sledování. Aplikace TV SideView vám umožňuje také využívat sociální sítě: Tweetujte svůj názor na napínavý finálový zápas, případně sledujte, co říkají jiní fanoušci na váš oblíbený televizní pořad. To vše v reálném čase.

Velmi rychlé spuštění umožňuje okamžité sledování
Máte dost čekání na zábavu? Funkce rychlého spuštění a načtení zajistí, že se přehrávač Blu-ray Disc™ spustí za méně než 1 sekundu. Můžete se tak mnohem rychleji dostat přímo do akce: Od zavření přihrádky disku do spuštění filmu Blu-ray Disc™ uplyne pouze půl minuty. Pokud nesledujete disky Blu-ray Disc™, můžete obsah z internetu spouštět ještě rychleji.

Silný výkon s dvoujádrovým procesorem
Výkonný dvoujádrový procesor zajistí rychlý výkon bez prodlev. Webové stránky se načítají kratší dobu, filmy a média jako videa na YouTube™ lze přehrát rychleji a přehrávání působí výrazně plynuleji. Také navigace je rychlejší a lépe reaguje, takže si můžete dopřát zábavu bez nepříjemných zdržení.

Rozhraní USB se standardem Plug and Play
Nechte své filmy a fotografie ožít. Stačí zapojit jednotku USB do předního portu USB a můžete přehrávat obrázky a videa na televizoru.

Funkce Digital Music Enhancer pro jasnější a bohatší zvuk
Vdechněte své sbírce digitální hudby nový život pomocí funkce Digital Music Enhancer – kombinace tří zvukových technologií Sony. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), Dynamic Range Recovery a Advanced Auto Volume společně zajišťují obnovení detailů a brání výrazným změnám hlasitosti. Výsledkem je pohlcující zvuk a maximální vylepšení dialogů, filmů a hudby.

Vychutnejte si sledování se službou PlayStation™ Video
Se službou PlayStation Video si můžete užívat okamžitý přístup k nejnovějším hollywoodským trhákům, klasickým filmům i televizním pořadům – a to hned následující den po uvedení. Ke službě máte přístup kdykoli a z libovolného zařízení.

Specifikace

Velikost a hmotnost
Rozměry (Š x V x H) 255 x 39 x 192 mm

Možnost přehrávání
Přehrávání Ano

Funkce obrazu a zvuku
Super Scaler (Precision CinemaHD) Ano
Deep Color Ano (16 bitů)
24p True Cinema™ Ano
NTSC/PAL Ano/Ano
Výstup DVD 24p Ano
HDMI® Ano
Koaxiální, optický Ano

Funkce
Spořič obraz./snad.nast./PhotoTV HD Ano/Ano/Ano
Dětský zámek Ano
Rodičovská kontrola Ano
Kláv. USB (jen 101)/Auto poh. rež. Ano (pouze 101) / Ano
Vestavěné rozhraní Wi-Fi® Ano (2,4 GHz)
Živé stream./Titulek/Doporučení Ano/Ano/Ano
BRAVIA® Sync Ano

Aplikace
Entertainment DataBase Browser Ano
Gracenote Ano
Webový prohlížeč Ano
Dálkový ovladač TV SideView Ano

Rozhraní
Vstupní a výstupní konektory Výstup HDMI 1 (zadní), koaxiální audiovýstup 1 (zadní), vstup USB 1 (přední), připojení Ethernet 1 (zadní)

Detaily
Spotřeba energie 12 W

Eco funkce a úspora energie
Spotřeba energie (v režimu vypnutí) není k dispozici
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu) 0,3 W
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu sítě) – Konektory 5,6 W (Ethernet) / 5,6 W (HDMI® CEC) / 5,6 W (Wi-Fi®) / 5,6 W (všechny konektory a sítě připojeny)
Pohotovostní režim aktivován 20 minut
Pohotovostní režim sítě aktivován – Konektory 20 minut (Ethernet, HDMI® CEC, Wi-Fi®)
Vypínač zapínání/vypínání bezdrátové sítě (sítí) Pro aktivaci/deaktivaci nastavte možnost „Internet Settings“ („Nastavení internetu“) v nabídce „Network Settings“ („Nastavení sítě“) na hodnotu „Wireless Setup (built-in)/Wired Setup“ („Nastavení bezdrátové sítě (vestavěné) / Nastavení kabelového připojení“)

Poznámky
* (pevné připojení automaticky deaktivuje bezdrátové)

Výrobce: Sony
Obvyklá cena: 2726.29