Přemýšlíte, že si pořídíte produkt SP Connect Running Band modrý a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SP Connect Running Band modrý před vámi? Pak čtěte dále.

SP Connect Running Band modrý popis

Sportovní držák Running Band od společnosti SP Connect poskytuje praktické uchycení vašeho telefonu na ruku. Předtsvauje lehké řešení, jak si užívat oblíbenou hudbu a chytré fitness aplikace při běhu. Svým provedením je ideální pro běhání, nebo jiné sportovní aktivity. Disponuje reflexním páskem pro uchycení na ruku a praktickou kapsičkou pro klíč. Navíc je navržen v elegantním šedém provedení.

Vždy po ruce
Spolehlivý systém uchycení usnadňuje používání telefonu a zároveň se nemusíte obávat, že by došlo k nechtěnému uvolnění, nebo poškození.

Všestrannost SP Connect
Společnost SP Connect poskytuje produkty použitelné pro každodenní činnosti jako fotografování nebo nahrávání skvělých okamžiků. Produkty SP Connect jsou ideální volbou pro lidi, kteří hledají nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak využít svůj smartphone na maximum. Zkratka SP značí Smart Performance (chytrý výkon), což znamená co nejlepší příslušenství pro akční kamery a chytré telefony.

Vlastnosti:
• Upínací destička
• Příjemný a pohodlný elastický neopren
• Reflexní a odrazné pruhy
• Skrytá kapsa na klíče/peníze
• Lehké a přizpůsobitelné (22-36 cm)

Obsah balení:
Running Band

Výrobce: SP Connect
Obvyklá cena: 685.09